REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Kraków] BBH powiększa biuro w krakowskim Orange Office Park w związku z rozwojem zespołów technologii i usługartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] BBH powiększa biuro w krakowskim Orange Office Park w związku z rozwojem zespołów technologii i usług
Międzynarodowa instytucja finansowa Brown Brothers Harriman (BBH) podpisała umowę najmu na dodatkowe...
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Jawor] Centrum handlowo-usługowe
Jawor
Tysiąc nowych miejsc pracy w Wałbrzychu! Faurecia podwoi zatrudnienie w fabryce automotiveartykuł
Pokaż artykuł
Tysiąc nowych miejsc pracy w Wałbrzychu! Faurecia podwoi zatrudnienie w fabryce automotive
Francuski koncern motoryzacyjny Faurecia powiększa zakład w Wałbrzychu. Inwestor uruchomi nowe linie...
ProtoHub 4.0. Radomski Łukasiewicz – Instytut Technologii Eksploatacji otrzyma 15 mln zł z UE artykuł
Pokaż artykuł
ProtoHub 4.0. Radomski Łukasiewicz – Instytut Technologii Eksploatacji otrzyma 15 mln zł z UE
Radomski Łukasiewicz – Instytut Technologii Eksploatacji otrzyma 15 mln zł z UE na rozwój przemysłu z wykorzystaniem najnowszych cyfrowych technologii. Dzięki temu wsparciu przedsiębiorcy z całej Polski będą mogli skorzystać z innowacyjnych usług w ProtoHub 4.0. Środki pochodzą z programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza.
firma
Pokaż firmę
Warszawskie Centrum Pediatryczne - przychodnia dla dzieci
Warszawa, 45 Aleja Jerzego Waszyngtona
Polska firma Dopak otworzyła Centrum Badawczo-Rozwojowe we Wrocławiu [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Polska firma Dopak otworzyła Centrum Badawczo-Rozwojowe we Wrocławiu [FILM + ZDJĘCIA]
Firma Dopak – dystrybutor maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, obecny na polskim rynku od 25 lat otworzył Centrum Badawczo-Rozwojowe we Wrocławiu. Centrum realizuje szeroki pakiet usług dla sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych, które dopełniają dotychczasową ofertę firmy.
[Wieruchów] Centrum Klima - rozbudowainwestycja
Pokaż inwestycję
[Wieruchów] Centrum Klima - rozbudowa
Wieruchów, Kaputy
Centrum Zdrowia Psychicznegoinwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum Zdrowia Psychicznego
Wrocław, Fabryczna, Stalowa 50
Osiedle, ul. Legionówinwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle, ul. Legionów
Elbląg, Legionów
Wrocław: Retro Office House ma nowego zarządcęartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Retro Office House ma nowego zarządcę
Grupa LC Corp wybrała firmę Knight Frank na zarządcę biurowca Retro Office House we Wrocławiu. Budyn...
Holcim Polska rozpoczyna budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego na Kujawachartykuł
Pokaż artykuł
Holcim Polska rozpoczyna budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego na Kujawach
Holcim Polska, lider innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań budowlanych, uroczyście rozpoczął budowę nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego przy Cementowni Kujawy. Inwestycja, współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG), wzmocni potencjał badawczy firmy i stanie się jednym z najważniejszych ośrodków rozwoju technologii budowlanych w Europie Środkowo-Wschodniej.
Warszawa i Mazowsze gotowe na Centrum Technologiczne Europejskiej Agencji Kosmicznejartykuł
Pokaż artykuł
Warszawa i Mazowsze gotowe na Centrum Technologiczne Europejskiej Agencji Kosmicznej
Czy Centrum Technologiczne Europejskiej Agencji Kosmicznej będzie się mieścić w Warszawie? Rozpoczęły się starania, by ESA zlokalizowała swoją placówkę na terenie metropolii warszawskiej. W piątek 12 czerwca wspólną deklarację poparcia podpisali przedstawiciele m.st. Warszawa, samorządu województwa mazowieckiego, instytucji naukowych oraz sektora kosmicznego.
[Rzeszów] Wybudują ekologiczny gmach urzędu miejskiego. Walczą o pieniądze z UEartykuł
Pokaż artykuł
[Rzeszów] Wybudują ekologiczny gmach urzędu miejskiego. Walczą o pieniądze z UE
Rzeszów nie rezygnuje z planów budowy nowej siedziby urzędu. Projekt gmachu, który zostanie wybudowa...
Life Science Parkinwestycja
Pokaż inwestycję
Life Science Park
Kraków, Podgórze
[Aglomeracja Wrocławska] Przybędzie 500 nowych miejsc pracy w Magnicach artykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Przybędzie 500 nowych miejsc pracy w Magnicach
W Magnicach, na terenie Goodman Wrocław V Logistics Centre, centrum produkcyjno-logistyczne otwiera...
[mazowieckie] MLP Group startuje z budową centrum dystrybucyjnego dla MAKROartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] MLP Group startuje z budową centrum dystrybucyjnego dla MAKRO
MLP Group rozpoczęło budowę centrum dystrybucyjnego dla sieci MAKRO Polska. Obiekt o powierzchni pon...
Infermedica podwoi zatrudnienie we Wrocławiu. Na rozwój technologii zdobyła 120 mln zł artykuł
Pokaż artykuł
Infermedica podwoi zatrudnienie we Wrocławiu. Na rozwój technologii zdobyła 120 mln zł
Wrocławski startup Infermedica na rozwój opartego o sztuczną inteligencję rozwiązania wspierającego podstawową opiekę medyczną, pozyskał łącznie od inwestorów 120 mln zł. Spółka zwiększy również dwukrotnie zatrudnienie w stolicy Dolnego Śląska. Poszukuje inżynierów, deweloperów i pracowników medycznych.
W Warszawie powstanie pierwszy w Polsce biurowiec w technologii hybrydowej drewnianej [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie powstanie pierwszy w Polsce biurowiec w technologii hybrydowej drewnianej [WIZUALIZACJE]
Colliers rozpoczął komercjalizację budynku Timber Park, który powstanie w kompleksie Poleczki Park w Warszawie. Drewniany biurowiec realizowany przez UBM ma już pozwolenie na budowę.
W Augustowie powstaje największa w historii inwestycja w technologii modułowej dla wojskaartykuł
Pokaż artykuł
W Augustowie powstaje największa w historii inwestycja w technologii modułowej dla wojska
Konsorcjum firm Climatic oraz Techko realizuje na zlecenie Agencji Mienia Wojskowego zadania pn : „Budowa dwóch budynków koszarowych z częścią administracyjno-biurową w technologii modułowej i czterech mobilnych hal magazynowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w m. Augustów”. To największa w historii inwestycja dla Sił Zbrojnych RP, która zostanie zrealizowana w technologii modułowej 3D o konstrukcji stalowej.
Poznań staje się jednym z najważniejszych centrów technologii kwantowych w regionie [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Poznań staje się jednym z najważniejszych centrów technologii kwantowych w regionie [FILM]
Poznań staje się jednym z najważniejszych centrów technologii kwantowych w regionie. 25 maja 2026 r. na Politechnice Poznańskiej uruchomiono zaawansowany komputer kwantowy IQM Radiance 5. W wydarzeniu wziął udział m.in. Marcin Kulasek, minister nauki i szkolnictwa wyższego. Wielkopolska inwestycja to kamień milowy w rozwoju polskich kompetencji cyfrowych i krajowego ekosystemu głębokich technologii.
REKLAMA